Компанія «Гуров і К» пропонує Вам свій колосальний досвід та виробничі можливості для друку розвиваючих та навчальних картонних книг. Всі процеси виробництва максимально автоматизовані, ми маємо унікальну лінію для збирання книг з вибірковим проклеюванням та лінією для збирання звичайних книжок-картонок. Все це дозволяє нам виконувати замовлення за максимально короткі терміни з ідеальною якістю. Якщо у Вас є лише ідея, але немає розуміння, як її реалізувати, приходьте до нас і ми допоможемо Вам. Підберемо потрібні матеріали, зробимо візуалізацію та «сигнальний» екземпляр. Зателефонуйте нам і Ви отримаєте сервіс вищого класу.

Типи книг

Книги з рухомими елементами

Це книги з логічними загадками для найменших. Щоб розгадати їх, малюк повинен потягнути за «язичок» або обертати вбудоване між сторінками коліщатко, і картинка оживає. Книжки з рухомими елементами допомагають дитині розвивати спостережливість, логічне мислення, кмітливість, освоювати елементарні поняття.

Для цих книг застосовні такі технології:

Слайдер

У картонні сторінки таких книг вмонтовані картинки. Зсуваючи їх убік та поєднуючи малюнок, малюк зможе на кожній сторінці книги створювати цілісний сюжет своїми руками.

Пуллер

Потрібно потягнути за язичок, щоб перед вами з’явилися нові герої історії чи казки.

Роллер

Книжки з коліщатком-вертушкою стануть чудовим варіантом для допитливих непосид, які люблять зміни.

Розсувка

Потрібно розділити сторінку на дві частини, і тоді з’явиться нова картинка.

Інтерактивна книга

Книги з анімовані ілюстрації.

Джампер

Книжка-стрибунець.

Книги з перекидними елементами

Інтерактивні книги для дітей. У цій книзі дитина може створити різні варіанти картинок.

Книги з відворотами

Щоб мова дитини розвивалася грамотно і правильно, логопеди радять із перших місяців життя, як тільки малюк почне фіксувати погляд, купувати їм яскраві картонні книжки з відворотами. Така книжка розвиває у малюка колірне сприйняття, пізнавальні навички, пам’ять, знайомить його з навколишнім світом в ігровій формі. Викрутки можуть відкриватися в будь-який бік.

Книжка-гармошка — це різновид картонної книжки з відворотами, причому обмежень за кількістю сторінок чи довжині книжки немає. Дітям дуже цікаво самостійно розкривати маленькі яскраві сторінки, а особлива форма книжки активізує тактильну діяльність, стимулює загальний розвиток малюка.

Книги-картонки із флепами (flap)

Картонні книги з віконцями люблять і батьки та діти, їх приємно тримати в руках, розглядати, читати. Дітям дуже подобається відкривати та закривати віконця, розглядати, які сюрпризи ховаються за їх стулками. Книжки з віконцями розвивають у малюків допитливість, допомагають пізнавати світ навколо себе, поповнювати словниковий запас. Як наслідок, дитина отримує нові знання та починає краще розмовляти. На одному розвороті картонної книжки можна розмістити скільки завгодно віконець різноманітної форми та розміру.

Книги з пазлами

Книги з пазлами, як і інші інтерактивні друковані видання, допомагають дітям мимоволі і легко долучитися до читання. Залежно від віку дитини, для якої призначається така книга, кількість, форма та розмір деталей картинки можуть змінюватись. Вибирайте різні типи завдань із пазлами: з окремих деталей можна скласти не просто картинку, а й логічні ланцюжки для вивчення цифр, літер, кольорів та ін. або великий пазл для підлоги, елементами якого стануть фігурні сторінки книги.

Існує кілька форм пазлів, такі як:

• повноцінна картинка, розсічена на пазли;
• ланцюжки, що складаються із пазлових елементів;
• каси букв, цифр, фігур, кольорів тощо.

Альтернативним моментом є повноцінна книга-пазл з оригінальним скріпленням, з якої збирається великий пазл.

Книги-картонки класичні

Стандартні картонні книги за бажанням замовника можуть бути виготовлені з кашованого картону, завдяки чому виготовлений виріб має підвищену міцність, має привабливий зовнішній вигляд. Такі книги можна виготовити із закругленими кутами, прикрасити сторінки фігурною висічкою. Великою перевагою є мінімальна вартість виготовлення стандартної книги, що стало можливим завдяки обладнанню повного циклу.

Округлення кутів

Сторінки з фігурною висічкою

Книги-картонки з фігурною висічкою

Фігурна обсічка і різнорівнева висікання дуже часто використовуються, щоб надати фігурну форму сторінкам картонних дитячих книг. Це дуже оригінальні види обробки продукції, які можуть перетворити стандартну книгу на унікальне видання з власним настроєм. Компанія «Гуров і К» пропонує безліч варіантів обробки поліграфічних виробів. Виробництво таких фігурних картонних книг досить просте, але їхнє видавничо-художнє оформлення потребує ретельної підготовки.

Типи палітурки

  • Скоба
  • Пружина
  • Тверда обкладинка

Матеріали

  • Целюлозний картон
  • Макулатурний картон
  • Палітурний картон
  • Крейдований папір
  • Офсетний папір

Возможные способы отделки книг

Написати власнику

Ми раді, коли ви задоволені, і хочемо повідомити, якщо щось пішло не так.
Написати

Соціальні мережі

Адреса

м. Харків
вул. Лозівска, 5
Прокласти маршрут