Офсетний друк – технологія друку, що передбачає перенесення фарби з друкованої форми на матеріал, що запечатується через проміжний офсетний циліндр. Офсет застосовується головним чином плоскому друку. Офсетний друк вважається вигідним при середніх та великих тиражах друкованої продукції.
В офсетному друку фарба потрапляє на папір, проходячи як мінімум два вали – один з них називається валом із формою, а інший – офсетним валом. Форма являє собою пластину з металу, покриту світлочутливим шаром. Потім форму наноситься зображення. Після експонування та прояви засвічені частини форми починають притягувати воду та відштовхувати будь-яку маслянисту субстанцію, зокрема фарбу. Такі частини називаються гідрофільними та (рідше) олеофобними. Частини форм, що залишилися (несвічені) починають, навпаки, відштовхувати воду і притягувати фарбу. Вони, своєю чергою, називаються гідрофобними чи олеофільними. Таким чином, фарба потрапляє тільки і виключно на гідрофобні частини форми, формуючи букви і зображення. При кожному повороті за допомогою системи зволожуючих валиків вал з друкарською формою омивається водою, потім через систему барвистих валиків на гідрофобні частини наноситься фарба. Зображення переноситься з валу з друкарською формою на офсетний вал, а звідти на папір.
Друкарня «Гуров і К» на офсетних друкарських машинах виготовляє такі види друкованої продукції:
– упаковку для харчових та нехарчових продуктів;
– дитячі книги;
– Туби;
– Етикетки, бирки, ярлики.
Ламінування – процес обробки листової друкованої продукції шляхом припресування прозорих глянсових або матових плівок на друкований лист.
Завдяки ламінуванню, продукція набуває додаткової міцності, захисту від вологи та забруднень. Друкована продукція необхідна для захисту, якщо вона знаходиться в постійному використанні, наприклад: дитячі книги, каталоги, кишенькові календарі, меню для ресторанів. Завдяки ламінації упаковка та туби набувають додаткової міцності та захисту від стирання фарби.Глянсова плівка посилює колірний ефект, яскравість і надає барвистішого вигляду.
Матова плівка на вашій продукції допоможе уникнути відблисків і продукція виглядатиме елегантно.
Друкарня «Гуров і К» пропонує послуги з виготовлення за допомогою ламінації таких видів поліграфічної продукції:
– упаковки для харчових, не харчових та сипучих продуктів різної форми;
– туб;
– обкладинок книг;
– етикеток, бірок, листівок та іншого.
Текстурування – це надання офсетного паперу, макулатурного, целюлозного або металізованого картону обсягу, фактурності. Текстурування (ембосування паперу, текстурування паперу) – це різновид тиснення.
Для текстурування підходить будь-який папір, щільність від 80 г/м2., на якому можливий офсетний друк фарбами CMYK або Pantone, до формату В2 включно. Текстури – льон, шкіра, так само можливе виготовлення будь-якої індивідуальної текстури на замовлення.
Друкарня «Гуров і К» пропонує такі види текстурування паперу:
– Текстурування офсетного паперу;
– Текстурування целюлозного картону;
– Текстурування макулатурного картону;
– Текстурування металізованого картону;
– суцільна УФ та ВД лакування з наступним текстуруванням;
– гібридна УФ-лакування з наступним текстуруванням.
Тиснення – один із найбільш надійних та економних способів нанесення елементів фірмового стилю на папір або картон. Тиснення привабливе з декоративної точки зору і здатне надати вишуканий вигляд будь-яким виробам, а також ефективний спосіб захисту продукції та інших подібних виробів від підробки.
Висока якість фольги одна із ключових умов отримання якісного відбитка. Асортимент фольги для тиснення виключно широкий – фольга може мати традиційний металевий золотий або срібний колір, може бути кольоровий, може мати різні текстури (каміння, шкіри тощо), може бути глянсовою або матовою. Все більшої популярності в обробці друкованої продукції набуває голографічна та перламутрова фольга. Основними характеристиками фольги, крім її кольору, є механічна та хімічна стійкість, світлостійкість, здатність, що криє. Випускається фольга для робіт різної складності та для тиснення на різних матеріалах.
Завдяки власному гравіювальному верстату ми можемо забезпечити швидкість виготовлення та невисоку ціну кліше.
Друкарня «Гуров і К» пропонує послуги з виготовлення за допомогою тиснення фольгою таких видів поліграфічної продукції:
– упаковки для харчових, не харчових та сипучих продуктів різної форми;
– туб;
– обкладинок книг;
– етикеток, бірок, листівок та іншого.
Конгревне тиснення – один із найбільш надійних та економних способів нанесення логотипу на папір або картон. Технологія переважно застосовується на стадії заключної обробки поліграфічної продукції. Метод здатний не лише надати значного обсягу вже надрукованому зображенню, а й застосовуватися самостійно. Тиснення, в першу чергу, привабливе з декоративної точки зору і здатне надати вишуканий вигляд будь-яким виробам, будь то візитки, листівки, папки чи упаковка.
Конгрев (конгрівне тиснення) дає рельєфне, опукле чи увігнуте зображення. За допомогою конгрева можна нанести логотип фірми на листівки або візитки, які одразу набудуть оригінального, неповторного вигляду. Також, за допомогою конгревного тиснення виготовляють ярлики, бирки, запрошення, блокноти, папки та ін.
Також конгрев – ефективний спосіб захисту етикеток та інших подібних виробів від підробки.
Завдяки власному гравіювальному верстату ми можемо забезпечити швидкість виготовлення та невисоку ціну кліше.
Друкарня «Гуров і К» пропонує такі види конгревного тиснення:
– конгревне однорівневе тиснення;
– конгревне багаторівневе тиснення;
– Блінтове тиснення.
Блинтове тиснення – це тиснення, коли на поверхні матеріалу виходить вдавлене зображення. Кліше (блинт) за допомогою преса втискається в матеріал, при цьому виходить детальний відбиток малюнка штампу. Глибина зображення регулюється зусиллям преса та висотою кліше.
Використовуючи цей вид тиснення, можна надати зображенню додаткову глибину. Дуже ефектно виглядає блінт на однотонній поверхні. Ідеально застосовувати на товстих картонах, кашованих матеріалах, мікрогофрокартоні, палітурних картонах, а також шкірі.
Блинтове тиснення можна застосовувати при виготовленні:
– обкладинок книг,
– Бірок,
– візиток,
– упаковки,
– POS матеріалів.
Брошурівка – це з’єднання листів за допомогою скріпок або металевою пружиною. Брошурування використовується для палітурки каталогів, буклетів, методик, календарів, книг, блокнотів. Найчастіше сторінки скріплюються з обкладинкою з картону чи пластику, що створює додаткову міцність та захищає листи від пошкоджень. Якісно виконане брошурування надає паперовому виробу привабливого вигляду і робить його зручним у подальшому використанні та зберіганні. Наша друкарня має автоматичну лінію для підбору, фальцювання та скріплення на скобу. А також напівавтоматом для перфорації та скріплення на металеву пружину.
Брошурівка на скріпку (скобу) дозволяє отримати подобу шкільного зошита. Скріпками брошують буклети, каталоги та інші поліграфічні вироби обсягом до 40 аркушів. Брошурувати можна однією або декількома скріпками, залежно від формату виробу. Брошурування металевою скобою – це найдешевший і найшвидший спосіб брошурування.
Брошура на металеву пружину відрізняється надійністю кріплення листів і можливістю відкриття на 360 °. Цим способом можна скріплювати вироби обсягом до 120 аркушів. Перед брошуруванням листи потрібно проперфорувати. Календар або блокнот, зброшурований на металеву пружину, має акуратний та презентабельний вигляд. Безперечно, великим плюсом цього виду брошурування є можливість використовувати пружини різних кольорів, що дозволяє підібрати ідеальний колір для Вашого виробу.
Брошурування можна застосувати при виготовленні:
– книг,
– календарів,
– Блокнотів,
– інструкцій та брошур,
– каталогів,
– буклетів.
Лакування – процес облагороджування листової друкованої продукції (паперу, картону) за допомогою нанесення на неї або її частини («вибіркове» лакування) поліграфічного лаку – для надання блиску, жорсткості, для створення більш надійного захисту від зовнішніх впливів, для більш яскравого виділення окремих деталей зображення.
Області застосування лакування різні – виготовлення візиток, упаковок, широкий спектр рекламної продукції тощо. Технологія лакування може бути суцільною та вибірковою, що робить її привабливою як доповнення до друку, але, разом з тим, дещо ускладнює технологічно. Лакування – недорога у виробництві технологія.
Друкарня «Гуров і К» пропонує такі види лакування:
– УФ лакування (глянсовий та матовий лаки);
– ВД лакування;
– лакування блістерним лаком – спеціальним дисперсійним лаком на водній основі, який служить для утворення на запечатаній поверхні заготівлі спеціального термоклейового шару для кріплення до нього полімерних оболонок (пакетиків), що приклеюються на місці нанесення блістерного лаку під дією тиску та нагрівання;
– «вибіркове» лакування УФ та ВД лаком;
– Гібридний УФ-лак.
Висікання (штанцювання, вирубка) – висікання штампом. Висікання можна віднести до одного з найважливіших методів обробки друкованої продукції, так як досить велика кількість виробів та поліграфічних напівфабрикатів обробляється цим методом. На відміну від процесів розрізання та обрізки, де використовується прямолінійне розрізання матеріалу, висікання – це процес, у якому продукція розрізається за певним шаблоном. Зазвичай при виробництві подібної поліграфічної продукції використовуються системи із замкнутою ріжучою кромкою. Іноді, однак, використовується відкритий штамп, наприклад при заокругленні кутів візиток, гральних карт тощо, а також для висікання індексів (виріз для кінчика пальця на обрізі довідкового видання тощо). Одним із видів висікання є перфорація.
Типова продукція, яка не має кутових кромок:
– Заготівлі для туб;
– етикетки із закругленими краями, етикетки особливої конфігурації;
– підставки для склянок чи пляшок;
– гральні карти, ілюстрації, перекладні картинки, складові картинки-загадки;
– гірлянди, розважальні вироби;
– заготівлі для складних картонних коробок та іншої пакувальної продукції;
– Вирубані уступи на обрізі довідкового видання.
Друкарня «Гуров і К» пропонує послуги з виготовлення за допомогою висікання наступних видів поліграфічної продукції:
– упаковка для харчових та нехарчових продуктів;
– дитячі книги;
– Туби;
– візитки із закругленими кутами, папки різної форми збору та з оглядовими вікнами;
– розважальні та навчальні видання, що містять елементи нестандартної форми, у тому числі з картону або кашованого картону;
– Етикетки довільної форми, у тому числі на самоклейці.
Фальцювання, або фальцювання (від ньому. Falz – Згин), являє собою складання друкованого листа для формування лінії згину. Операція проводиться на швидкісному та високоточному обладнанні, що дозволяє досягти ідеально рівної лінії. Виробляється фальцювання за допомогою притискних валів, які створюють стійкий рівний згин. Фальцювання рекомендується робити на матеріалах щільністю до 170 г/м2. При фальцуванні матеріалів вищої щільності можлива поява тріщин та заломів. Для таких матеріалів ми рекомендуємо використовувати бігування.
Фальцовку можно применить при изготовлении:
– инструкций,
– разного вида буклетов,
– книг для детей.
Фальцевально-склеююча лінія «Гуров і К» призначена для автоматичного приклеювання поліграфічної продукції та виготовлення коробок зі складним дном, коробок з подвійними стінками, стандартних коробок, а також різноманітних нестандартних коробок. Максимально 7 точок склеювання.
Ми виконуємо фальцесклейку (fold gluing) на новому автоматичному обладнанні з секцією передфальця та форсунковим нанесенням клею, що гарантує чудову якість та точність виготовлення упаковки завдяки використанню кількох систем рівняння заготовок. Можливості нашого обладнання дозволяють робити склеювання коробочок різної складності.
Друкарня «Гуров і К» пропонує послуги з виготовлення за допомогою власної автоматичної лінії фальцювально-склейки наступних видів поліграфічної продукції:
– конвертів із картону;
– коробок будь-якої складності;
– папок до формату А4;
– конвертів для кур’єрських служб;
– Упаковки для CD і DVD (dj-box, dvd-box).
Одна з останніх популярних тенденцій в упаковці різноманітних виробів — застосування картонної упаковки та туб із прозорими пластиковими віконцями. Потенційний покупець може познайомитися із вмістом коробки, не розкриваючи її, а конструкторам та дизайнерам упаковки це дає додаткові можливості для створення стильної інформативної упаковки, яка приваблює погляди людей та допомагає прийняти рішення про покупку.Такого роду упаковка затребувана у кондитерів, парфумерів, виробників легкої промисловості, лікеро-горілчаної та винної продукції.
Друкарня «Гуров і К» пропонує послуги з виготовлення за допомогою вклеювання вікон наступних видів поліграфічної продукції:
– упаковки для харчових, не харчових та сипучих продуктів різної форми;
– Туб.
Кашування (каширування) – це процес приклеювання (припресування) одного менш щільного матеріалу, званого лайнером, до більш щільної основи. Як лайнер може виступати папір або тонкий картон із зображенням, нанесеним офсетним друком. Основою може служити гофрокартон, мікрогофрокартон або палітурний картон різної товщини, а також пластик, пінка та інші матеріали.
Кашування застосовується при виготовленні POS матеріалів, упаковки, книг, ігор, що розвивають, та іншої продукції, що вимагає нанесення якісної поліграфії на жорсткій і досить товстій основі. Кашування надає виготовленому виробу респектабельний вигляд і привабливість, що дозволяє візуально і чітко позначити для покупців продукцію, що випускається, серед решти маси конкуруючих товарів. Для каширування використовується клей холодного затвердіння, а для синтетичних матеріалів термоклей. Строго дозована подача виключає можливість його перевитрати, що позитивно впливає на якість кінцевого продукту.
Друкарня «Гуров і К» пропонує такі види кашкування:
– каширування мікрогофрокартону (мікрогофрокартон кашують, як правило, при виробництві різної упаковки, для невеликих коробок або для коробок з додатковими захисними вкладками і вставками);
– кашування картону (кашування картону до картону, або так зване, слім-кашування, застосовується при виробництві елітної упаковки, ярликів на одяг та POS-матеріалів);
– Каширування палітурного картону (кашування палітурного картону та капи використовується при виробництві POS-матеріалів. Палітурний картон має високу жорсткість і рівність поверхні, а також зносостійкість, що робить його ідеальним матеріалом для використання в цьому напрямку).
Додрукарська підготовка макетів – це важливий процес на шляху отримання відмінної якості макету. Для повної відповідності макету друкованої продукції, потрібна робота фахівців з додрукарської підготовки. У додрукарській підготовці видань непрофесійний підхід є неприпустимим. Необхідно забезпечити точне відтворення роботи дизайнера та враховувати технологічні тонкощі конкретного виробництва. Поєднати це може лише професіонал, який знає особливості конкретного друкарського обладнання. Виконання частини переддрукованої підготовки замовник може взяти він після попередньої консультації з друкарнею. Однак замість того, щоб замовляти дизайн в одному місці, додрукарську підготовку в іншому, а друк – у третьому, краще це робити все відразу в одному місці. Якість друкованої продукції істотно залежить від якості додрукарської підготовки оригіналу. На етапі препрес закладаються усі деталі остаточного виду готової продукції. Усі етапи виробництва поліграфічної продукції настільки тісно пов’язані, що важко визначити, де закінчився один етап і розпочався інший. Тому на етапі додрукарської підготовки дуже важливо врахувати всі деталі. Наші майстри допоможуть вам з детальною розробкою найдрібніших нюансів дизайну.
Вимоги до макетів
Робота приймається на таких носіях: CD, DVD, Flash-носії, різні карти пам’яті, електронна пошта, фтп сервер, а також он-лайн сервіси передачі даних (ex.ua та інше). В інших випадках потрібна попередня консультація.
Файли приймаються у форматах – *.ai, *.eps, *.cdr, *.tif, *.psd, *.tiff – без ефектів, плагінів. Файли у форматі PDF приймаються ТІЛЬКИ після попередньої консультації із співробітниками. Файли PDF можуть бути допрацьовані для правильного виведення не у всіх випадках.
Векторні файли не повинні містити шрифтів, їх потрібно перевести в криві. Файли Microsoft Word, Microsoft Publisher (та інших офісних пакетів) висновку не приймаються.
Всі кольори мають бути представлені лише в таких моделях – CMYK, Pantone, Grayscale.
Колір у кожній точці зображення не повинен перевищувати 300% (C+M+Y+K, при цьому чорний компонент бажано максимально наблизити до 100%). Чорний текст – тільки CMYK: Cyan – 0%, Magenta – 0%, Yellow – 0%, Black – 100%. Мінімальна товщина ліній, пофарбованих у 3 або 4 фарби – 1,5 pt. Мінімальний розмір шрифту, пофарбованого в 3 або 4 фарби: 9 pt для рубаних гарнітур та напівжирних накреслень, 10 pt для шрифтів із засічками, декоративних та тонких шрифтів.
Якщо в роботі представлені чисті (spot) кольори, то має бути роздруківка за кольорами, в іншому випадку ми не відповідаємо за правильний виведення цих фарб, а також за їх взаємодію з іншими (CMYK) і між собою. Файли не повинні містити сторінок або фарб, які не використовуватимуться для друку або виготовлення технологічного оснащення.
Усі елементи, необхідні виготовлення оснастки (висічний штамп, тиснення, конгрев, вибіркове лакування) повинні бути в окремих шарах документа. Мінімальна відстань між елементами штампу – 3мм. Якщо на виробі є тиснення фольгою, розмір мінімального елемента покритого фольгою – 0,18мм, розмір пробільного елемента – 0,2мм. При конгревному тисненні розмір мінімального елемента – 0,3мм. У разі складних конфігурацій тиснення потрібна попередня консультація.
Растрова інформація повинна бути збережена в масштабі 1:1 з роздільною здатністю 300 dpi.
Область випуску за обріз забезпечує коректний друк об’єктів, розташованих за зовнішнім краєм заданого формату сторінки. Якщо об’єкт розташовано по краю сторінки із заданими розмірами, внаслідок невеликого зсуву при друку на межі області друку може з’явитися біла смуга. Тому при розміщенні об’єкт слід злегка вивести за край сторінки із заданими розмірами, а після друку зробити обрізку сторінки. Розмір випуску за обріз залежить від мети друку. Дообрізний формат (тобто зображення, що друкується на аркуші паперу) повинен перевищувати формат після обрізки принаймні на 2 міліметри з КОЖНОЇ сторони (для багатосторінкових публікацій та книг – не менше 5мм). Будь-які значущі елементи дизайну повинні розташовуватися не ближче ніж 3 мм від ліній різу, вирубки, місць свердління та згину, а також від краю готового виробу.
Макети запускаються в роботу тільки за наявності підписаного принтерного друку (пруфа) і кольоропроби.
Загальні поради щодо додрукарської підготовки
До передачі роботи уточніть усі технологічні вимоги: формат, барвистість, кількість сторінок, роздільна здатність, лініатура, монтаж та/або спуск смуг, вид матеріалу.
Не використовуйте Hairline – мінімальна товщина лінії в одну фарбу 0,25 пункту.
Вкажіть програми та їх версії, які використовуються під час створення публікації.
Передавайте всі використовувані файли, якщо вони пов’язані в програмі верстки за допомогою лінків.
Уникайте використання російських букв або спецсимволів у назвах файлів. Уважно стежте, щоб файли не мали однакових назв. Підписуйте всі носії як на коробках, і на самому носії. Якщо на носії є кілька робіт або кілька варіантів, то вказуйте місце розташування (папку) потрібної роботи.
Написати власнику
Ми раді, коли Ви задоволені, і хочемо щоб нас повідомили, якщо щось пішло не так. Написати
Наші контакти
Наша адреса
м. Харків, вул. Лозівська, 5
Прокласти маршрут