Упаковка – це не тільки мовчазний продавець Вашої продукції, це також надійний захисник товару при транспортуванні та зберіганні. При розробці упаковки важливо врахувати всі нюанси – матеріал, зручність збирання, транспортабельність, зовнішній вигляд та характеристики коробки. Наші фахівці проконсультують Вас з усіх цих питань, розроблять макет, зроблять візуалізацію та виготовлять тестовий зразок. І це все БЕЗКОШТОВНО!

У нас Ви можете замовити упаковку для: косметичних засобів, ліків, фаст-фуду, алкоголю, електроніки, трикотажу та одягу, кондитерських виробів, інструменту та деталей, дитячих іграшок тощо.

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ – від 1000 одиниць/аркушів. Для розрахунку вартості замовлення заповніть заявку, в коментарі обов`язково вкажіть бажані параметри коробки, і наш менеджер зв’яжеться з Вами.

Виробляємо упаковку різних типів

Класична упаковка

Призначена для пакування невеликих чи не тяжких виробів. Може бути виготовлена з целлюлозного або макулатурного картонів.

Упаковка із прозорим вікном

Відмінне рішення, якщо Вам потрібно показати Ваш товар покупцю без можливості відкриття коробки.

Упаковка з мікрогофрокартону

Надзвичайно міцне пакування, що надійно захистить Ваш продукт чи товар від пошкоджень. Витримує високі навантаження.

Упаковка із самозбірним дном

Проста у збиранні коробка, що дозволяє максимально прискорити процесс пакування товару. 

Коробка-пенал

У цій упаковці внутрішня частина висувається. Зручна для укладання продукції, має підвищену жорсткість.

Упаковка "кришка-дно"

Кришка виготовляється окремо від дна. У таку коробку зручно укладати продукцію. Можна зробити зонування за допомогою перегородок чи корексу.

Упаковка з перегородками

Найкраще рішення для пакування виробів зі скла або крихких виробів.

Коробка з євро-петлею

Ідеальне пакування для прикасового товару або розміщення на вітринах-стійках.

Підкладка для блістерної упаковки

Підкладка з макулатурного або целлюлозного картону чи щільної крейдованої бумаги для подальшого приклеювання прозорої блістерної упаковка.

Типи матеріалів, що використовуються для виготовлення упаковки

  • Целюлозний картон – упаковка для косметики, упаковка для фармацевтичних препаратів, упаковка для трикотажу, упаковка для продуктів харчування.
  • Макулатурний картон – упаковка для інструментів, упаковка для запчастин, упаковка для дитячих іграшок, упаковка для одягу.
  • Мікрогофрокартон – для упаковки продуктів з великою вагою або упаковка підвищеної жорсткості: упаковка для алкоголю, упаковка для запчастин, упаковка для інструментів, упаковка для посуду або виробів зі скла.
  • Жиростійкий або ламінований картон – для пакування фаст-фуду або продуктів харчування з жирною поверхнею.
  • Термостійкий картон – для упаковки що заморожується: упаковка для піци, упаковка для заморожених овочів, упаковка для риби.
  • Картон з поливною ламінацією – для упаковки, яка потребує підвищених гідрозахисних властивостей: упаковка для пральних порошків.

Виды отделки

Написати власнику

Ми раді, коли Ви задоволені, і хочемо щоб нас повідомили, якщо щось пішло не так. Написати

Соціальні мережі

Наша адреса

м. Харків, вул. Лозівська, 5
Прокласти маршрут