Виготовлення під Ваше індивідуальне замовлення  етикеток для вин, кондитерських виробів, алкогольних напоїв, фармацевтичних препаратів, напоїв та продуктів харчування. Друк бірок для одягу, взуття, трикотажних виробів тощо. Етикетка та бирка – це не тільки брендування Вашого продукту, але й захист від підробки. Зверніться до наших фахівців, і вони допоможуть Вам підібрати оптимальне рішення, при якому Ваш продукт якісно відрізнятиметься від конкурентів і буде надійно захищений від підробок!

Також ми пропонуємо виробництво: етикеток та бірок для одягу з картону та крейдованої бумаги, етикеток для скляних та пластикових пляшок з вологостійкого та лугостійкого паперу, самоклеючих етикеток тощо.

Етикетки

Етикетки можуть виготовлятися з різного типу етикеткових та самоклеючих паперів з порізкою або фігурною висічкою. Дуже ефектно виглядають етикетки з тисненням та етикетки на текстурованому папері. Особливої витонченості етикетці додає вибіркове лакування елементів дизайну або конгевне тиснення фольгою.

Вологостійкі етикетки для скляних та пластикових пляшок

Етикетки для шоколаду та кондитерських виробів

Етикетки на спеціальному папері з клейовим шаром

Бірки

Бірки виготовляються з целюлозних та палітурних картонів, а також із крейдованого паперу високої щільності. Для підвищення жорсткості бірок ми використовуємо кашування картон-картон або картон-палітурний картон. Дуже стильно виглядають бірки з матовою ламінацією та вибірковим УФ-лакуванням, а також бірки з конгревним або блинтовим тисненням. Для зручності можливе встановлення люверсу або виготовлення бірок з європетлею.

Бірка з європетлею або підвісом

Бірка з отвором чи люверсом

Виды отделки

Написати власнику

Ми раді, коли Ви задоволені, і хочемо щоб нас повідомили, якщо щось пішло не так. Написати

Соціальні мережі

Наша адреса

м. Харків, вул. Лозівська, 5
Прокласти маршрут