Для Вас ми можемо виготовити етикетки для вин, кондитерських виробів, алкогольних напоїв, фармацевтичних препаратів, напоїв та продуктів харчування, бірки для одягу, взуття, трикотажних виробів тощо. Етикетка та бирка – це не тільки брендування Вашого продукту, але й відмінний захист від підробки (для цього потрібна високоякісна поліграфія). Зверніться до наших спеціалістів, і вони допоможуть Вам підібрати ідеальне рішення. Ваш продукт якісно відрізнятиметься від конкурентів і надійно захищений від підробок!

Також ми пропонуємо: етикетки для одягу, етикетки для пляшок, самоклейні етикетки

Етикетки

Етикетки можуть виготовлятися з різного типу етикеткових та самоклеючих паперів з наступним різанням або фігурною висічкою. Дуже ефектно виглядають етикетки з тисненням або етикетки на текстурованому папері. Особливої витонченості етикетці додає вибіркове лакування елементів дизайну або тиснення фольгою.

Етикетки для пляшок

Етикетки для кондитерських виробів

Самоклеючі етикетки

Бірки

Бірки виготовляються з целюлозних та палітурних картонів, а також із крейдованого паперу високих щільностей. Для підвищення жорсткості бірок ми використовуємо кашування картон-картон або картон-палітурний картон. Дуже стильно виглядають бірки з матовою ламінацією та вибірковим УФ-лакуванням, а також бірки з конгревним або блинтовим тисненням. Для зручності можливе встановлення люверсу або виготовлення бірок з європетлею.

Бірка з європетлею

Бірка з люверсом

Виды отделки

Написати власнику

Ми раді, коли ви задоволені, і хочемо повідомити, якщо щось пішло не так.
Написати

Соціальні мережі

Адреса

м. Харків
вул. Лозівска, 5
Прокласти маршрут